Genel

Script Nereden İndirilir?

Script Nereden İndirilir?

Bugün sizlere script nereden indirilir onun hakkında bilgi vereceğim fakat yazımıza girmeden önce script nedir? Ona bakalım.

Script Nedir?

Script, Netscape Navigator 2.0 ile birlikte geliştirilen, JavaScript dili istemci taraflı script dilidir. Genellikle web sayfalarında dinamik içerik sağlamak, kullanıcılarla iletişim kurmak için kullanılır. Netscape Navigator tarihin tozlu sayfalarında yerini almadan önce, sadece bu tarayıcı için geliştirilen ve tasarlanan JavaScriptler, daha sonra diğer tarayıcılar tarafından da desteklenmeye başlandı ve günümüzdeki genel bir script dili haline geldi.

Script Nereden İndirilir?

Script nereden indirilir? Sorusunun en doğru adresi kesinlikle Scriptci Dayı‘dır. Bu siteyi seçmemdeki en büyük sebep hem bize sürekli destek olması ve Türk yapımcılarının emeklerini sitesinde paylaşmamasıdır. Tabi ki bu Nu**ed ve W*r*z paylaşımlara karşıyım fakat denemek için yani satın almadan önce demek amaçla indirilebilir.

Scriptci Dayı Nedir?

Scriptci Dayı bir script indirme portalıdır. Bu sitede ücretsiz script indirebilirsiniz. Sektörde genel olarak en kaliteli script indirme sitesi diyebilirim. Çünkü her gün 2 veya daha fazla paylaşım yaparak kesinlikle kullanıcısını boş bırakmaz. Sitede yoracak türden bir reklam yerleşimi yoktur ve sizi kesinlikle yormaz.

Bu siteyi kesinlikle bir defada olsa ziyaret etmenizi öneriyorum. İstediğinizi bulabilirsiniz ve kesinlikle tüm kolaylıkları size sağlıyor.

Bu yazımızda da Script nereden indirilir? Sorusunu sizle beraber cevapladım, okuduğunuz için teşekkür ediyorum.

Allah’a emanet olun.

Kaynak
Script Nedir?
Etiketler

İbrahim ŞEN

Asıl sanat ağaçtan sandalye yapmak değil, elma yapabilmektir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ben robot değilim: *

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı