Genel

Instagram profil resmi boyutu ne olmalıdır?

Instagram’a her gün çok fazla zaman harcıyoruz ve durum böyle olunca profil fotoğrafı bizim için önemli kılıyor. Bende sizlere bugün en iyi şekilde profil resminizi nasıl daha iyi bir duruma getireceğiz hakkında pratik bilgiler vereceğim.

 

Instagram profil fotoğrafı nedir?

Instagram profil fotoğrafı her kullanıcının sahip olduğu Instagram uygulamasında en sol köşede olan yuvarlak resimdir.

Örnek:

Instagram Profil Fotoğrafı Örnek

 

Instagram profil fotoğrafı boyutu nedir?

Genel olarak her yerde gördüğüm boyut 110×110 fakat ben inanmıyorum. Bu boyutta bir çalışma yaparsanız herkes size “bilader profil fotoğrafını tost makinesi ile mi yükledin? 😀 ” der. Sizde üzülürsünüz bende böyle bir şeyi tabi ki istemem o yüzden kullanacağınız Instagram profil boyutu 1000×1000 olsun.

Yav ibocum ben program kullanmasını bilmem alternatif sunar mısın? Eee tabi ki sunarım. En kötü yapacağınız Bannereasy adlı siteye girip üye olarak kendinize profil fotoğrafı oluşturmak.

Eğer sayfanız değilde kişisel profiliniz var ise bence kendi fotoğrafınızı kullanmanız sizi daha çekici bulacaktır.

Bu tür yazıların gelmesi için veya ne tür yazılar gelmesini istiyorsanız alt tarafta bulunan yorum kısmına veya kalp tuşuna basabilirsiniz 🙂

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
1
Not Sure
0
Silly
0
İbrahim ŞEN
İbrahim ŞEN, 2000 yılında Aydın'ın Nazilli ilçesinde gözlerini açan bir mizahşördür. Doğduğundan beri hayat felsefesi mizah ve pozitif bakış açısıdır.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Article:

0 %