Domain

Haber ile ilgili Alan Adları

Haber ile ilgili Alan Adları

Merhabalar değerli okur ve takipçilerim. Bugün sizlere Haber ile ilgili Alan adı önerileri vereceğim. Sizler için özel olarak derledim. İnşallah sizinde beğeneceğinizi umut ediyorum.

Haber denilince akla sadece trafik kazası, cinayet vb. gelmesin. Haber denilince daha farklı mesela Google ile ilgili haberler, Microsoft haberleri gibi belli kategorilerde siteler olabilir. Bunlar daha dikkat çekecektir çünkü sadece onun üzerine yoğunlaştığınız için direk olarak o konu hakkında bilgi almak için kullanıcılar size gelecektir.Şimdi gelelim en önemli konumuz olan haber ile ilgili alan adı önerilerine. Öncelikle vereceğim alan adlarını sadece derledim yani geçmişi nasıldır bilmiyorum o yüzden alan adı almadan önce kesinlikle araştırabilir ve alexa değerlerine bakabilirsiniz.

Haber ile ilgili Alan Adları;

  1. haberbbc.com
  2. haberbyte.com
  3. microsofthaber.com
  4. hachaber.com
  5. haberbandirma.com
  6. anaokulhaber.com
  7. acilsonhaber.com
  8. imsakhaber.com
  9. airporthaberleri.com
  10. akyakahaber.com

Evet Haber ile ilgili Alan Adı önerilerim bu kadar arkadaşlar eğer özel istekleriniz olursa bana iletişim adresinden veya yorum olarak yazabilirsiniz.Haber sitesi kurmak istiyorsanız ve bir bilginiz yok ise korkmayın bu sadece haber değil her türlü site kurulumu için bana mail veya yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir de eğer alan adı alırsanız yorum olarak yazarsanız üzerini çizeriz daha iyi olur. Allah’a emanet olun.

Etiketler

İbrahim ŞEN

Asıl sanat ağaçtan sandalye yapmak değil, elma yapabilmektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ben robot değilim: *

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı