Ben kimim?

İbrahim ŞEN 2000 yılının, Ağustos 16’sında, Aydın’ın Nazilli ilçesinde dünyaya geldim. Ağustos sıcağında dünyaya gelen Aslan burcu bir z üyesiyim. ⚡

İlkokulu ve Ortaokulun 4. sınıfına kadar Denizli’de Hacı Serpil Kabaklıoğlu Ortaokulunda okudum. Ortaokulun devamını yani 4. sınıfından sonrasını ise Aydın Nazilli’de olan Çapahasan İlkokulunda (Benim zamanımda hem İlkokul hem de Ortaokuldu.) okudum ve bitirdim.

Liseyi de Aydın Nazilli’de devam ettim. Liseyi Nazilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘nde okudum. Bölüm olarak bilgisayarı seçtim, iyi ki de seçmişim. İyi ki diyorum çünkü bunu yazma sebebim ve en azından global bir bölüm okudum. Tabi ki herkes bilgisayar okuyup başarılı olacak diye bir şey yok. Kendini geliştirmen gerekiyor. Ben sürekli kendimi geliştirdim, geliştirmeye de devam ediyorum.

2019 yılında üniversiteye gitmeye karar verdim ve amacım sadece diploma almaktı çünkü üniversitenin bana bir şey katamayacağını düşündüm. Düşündüğüm gibide olmaya devam ediyor. Kendinizi geliştirmezseniz sizin için kimse uğraşmaz. Şuanda üniversiteyi Konya Selçuk Üniversitesinde okuyorum.

He size iki çift sözüm var. Şu iki sözü kendiniz için bir amaç edinebilirsiniz;

Her zaman arayan değil aranan kişi olun. Anonim

İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Hz. Muhammed (Sav)

Başa dön tuşu